Převody nemovitostí (kupní smlouva na nemovitost, převod spoluvlastnického podílu)

Kupní smlouva na nemovitostBěhem několika málo hodin jsme schopni pro Vás vypracovat kupní smlouvu, na základě které prodáte nebo koupíte dům, byt nebo pozemek.

Potřebuji vypracovat kupní smlouvu na nemovitost

Během několika málo hodin jsme schopni Vám vypracovat kupní smlouvu, na základě které prodáte nebo koupíte dům nebo pozemek. Rovněž jsme schopni zajistit, aby bylo maximálně zajištěno zaplacení kupní ceny. Pro takový případ totiž poskytujeme službu advokátních úschov, skrze které bude zajištěno, aby se finanční prostředky dostaly k prodávajícímu až v okamžiku, kdy bude kupující jako vlastník vlastník věci zapsán v katastru nemovitostí nebo v jiné evidenci. S ověřováním podpisů na smlouvě pak nemusíte k notáři, tuto službu poskytujeme rovněž.

 

Chci vyřešit problémy se spoluvlastnictvím domu

Jsou z Vašeho pohledu spoluvlastnické vztahy k domu, kde bydlíte, nebo k pozemku, který spoluvlastníte, neúnosné? Nejste schopni se s ostatními spoluvlastníky na něčem dohodnout? Umíme vám poradit a Vaše problémy vyřešit. Spoluvlastnictví lze totiž jak mimosoudní dohodou, tak i soudní cestou, zrušit a vypořádat.

 

Naše nejžádanější služby

  • Ověřování podpisů

  • Advokátní úschovy

Ověřování podpisů Brno Ověřování podpisů U některých listin je nunto připojit úřední ověření podpisu.. více...
Advokátní úschovy Brno Advokátní úschovy Pro Váš klid nebo jistotu může být vhodné dočasně svěřit finance nezávislé osobě. Více...
Sample image

Novinky

Přestěhovali jsme se
Dne 1. 1. 2017 jsme se přestěhovali do vlastních prostor. Nyní nás najdete na adrese Mezírka 775/1, 602 00 Brno.