Problematika vyživovací povinnosti (výživné na dítě, výživné na manželku, atp.)

výživné na dítěŽádná problematika související s nezletilými dětmi, tedy ani problematika určení výše výživného, které by měl ten který z rodičů na svého potomka platit, není lehká. Stejně jako v jiných případech určení přiměřené výše výživného totiž ani zde nejde pouze o právo, ale o i o city.

My jsme tu od toho, abychom Vám pomohli. Jsme vždy připraveni chránit Vaše práva a práva Vašich nezletilých dětí. Jelikož jsme si ale plně vědomi, že problematika výživného je záležitostí nanejvýš stresující, ubezpečujeme Vás, že vždy postupujeme nanejvýš šetrně.   

Chcete upravit poměry k Vašemu nezletilému dítěti, tj. zejména jeho výchovu a styk s jeho druhým rodičem? Je Vám neoprávněně bráněno ve styku s Vaším potomkem? V takovém případě se s důvěrou můžete obrátit na naši advokátní kancelář, neboť jsme připraveni Vás v opatrovnickém řízení zastupovat.

Neplatí Váš bývalý partner na Vaše společné nezletilé dítě výživné, nebo naopak po Vás požaduje výživné nad míru přiměřenou Vašim poměrům? Kontaktujte nás a my Vám pomůžeme. 

 

Naše nejžádanější služby

  • Ověřování podpisů

  • Advokátní úschovy

Ověřování podpisů Brno Ověřování podpisů U některých listin je nunto připojit úřední ověření podpisu.. více...
Advokátní úschovy Brno Advokátní úschovy Pro Váš klid nebo jistotu může být vhodné dočasně svěřit finance nezávislé osobě. Více...
Sample image

Novinky

Přestěhovali jsme se
Dne 1. 1. 2017 jsme se přestěhovali do vlastních prostor. Nyní nás najdete na adrese Mezírka 775/1, 602 00 Brno.