Řízení pohledávek (vymáhání pohledávek, odkup a prodej pohledávek, postoupení pohledávky)

Vymáhání pohledávek

Zdá se Vám, že je Vaše pohledávka nedobytná? Nabídl Vám někdo, že Vaši pohledávku odkoupí a Vy si nejste jisti, jak by takový obchod měl vypadat nebo zda cena, kterou Vám nabízí, je adekvátní?  

Naše advokátní kancelář se dlouhodobě zabývá řízením pohledávek z obchodního styku. Na Vaši žádost jsme schopni v krátkém čase právně posoudit nebo vypracovat smlouvu o postoupení pohledávky nebo jinou obdobnou smlouvu. Na Vaši žádost rovněž prověříme, zda postoupení (prodej / odkup) pohledávky, které Vám někdo nabízí, je z pohledu práva bezvadné.

Rovněž jsme Vám schopni pomoci v případě, jestliže Vám někdo dluží peníze a Vy nevíte, jak v takovém případě správně a efektivně postupovat. Agendou vymáhání pohledávek se zabýváme standardně a v případě, že se tak s klientem dohodneme, rovněž jeho pohledávky vymáháme bez toho, aniž bychom od něj požadovali za naši činnost jakoukoli odměnu.       

 

Naše nejžádanější služby

  • Ověřování podpisů

  • Advokátní úschovy

Ověřování podpisů Brno Ověřování podpisů U některých listin je nunto připojit úřední ověření podpisu.. více...
Advokátní úschovy Brno Advokátní úschovy Pro Váš klid nebo jistotu může být vhodné dočasně svěřit finance nezávislé osobě. Více...
Sample image

Novinky

Přestěhovali jsme se
Dne 1. 1. 2017 jsme se přestěhovali do vlastních prostor. Nyní nás najdete na adrese Mezírka 775/1, 602 00 Brno.